Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Головний терорист" Європи на суді провокував суддю та родичів жертв трагедії в Парижі

Салах Абдеслам відмовився від спілкування навіть зі своїми адвокатами.

У Бельгії за безпрецедентних заходів безпеки розпочався суд над підозрюваним у скоєнні паризьких терактів 2015 року. 28-річний Салах Абдеслам може бути причетний до смерті 130 людей, але в Брюсселі його судять за напад на поліцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Приміщення суду охороняли 200 озброєних поліцейських. Серед глядачів у залі – родичі його жертв, які намагалися стримувати емоції. Підозрюваному загрожує тюремне ув’язнення строком до 40 років. Імовірний терорист забороняє фотографувати себе та знімати на відео, а також відмовляється говорити з суддями і навіть власними адвокатами. "Ми сподівалися, що він змінить свою стратегію, але, врешті-решт, він не лише відмовляється перервати мовчання, а й робить заяви, які є очевидною провокацією. Каже, що вірить тільки в свого бога, і говорить голові суду, що він не боїться ні її, ані її союзників", - розповів батько однієї з жертв терористів.

За прогнозами, судові засідання в Бельгії триватимуть до кінця тижня. Щовечора Абдеслама перевозитимуть до французької в'язниці суворого режиму. Коли його судитимуть за самі теракти, Франція поки що не вирішила. Імовірно, це станеться тільки наступного року.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

ВідеоУ Бельгії розпочався суд над підозрюваним у скоєнні терактів у Парижі

28-річний Салах Абдеслам, імовірно, причетний до смерті 130 людей. Утім, у Брюсселі його судять за напад на поліцію. За прогнозами, судові засідання в Бельгії триватимуть до кінця тижня. Щовечора Абдеслама перевозитимуть до французької в'язниці суворого режиму.

У Бельгії розпочався суд над підозрюваним у скоєнні терактів у Парижі

Залиште свій коментар

Вибір редакції