Головою "Хезболли" переобраний Насралла

Пост заступника Насралли зберіг за собою шейх Наїм Касем.

Головою ліванського ісламського руху "Хезболла" в шостий раз обраний шейх Хасан Насралла.

Про це в п'ятницю, 20 листопада, повідомили західні ЗМІ.

Пост заступника Насралли зберіг за собою шейх Наїм Касем.

Вибори відбулися на конференції руху, про місце і дату проведення якої не повідомляється. Останній раз вибори глави "Хезболли" відбулися в 2004 році. Зазвичай керівництво угруповання переобирається раз на три роки, однак через війни Ізраїлю проти руху в 2006 році вибори були відкладені на два роки.

Повідомляється також про те, що внесені зміни в програмні документи "Хезболли". Точної інформації про поправки поки що немає, представники руху заявили, що шейх Насралла особисто оголосить про це по телебаченню.

Рух "Хезболла" (Партія Бога) було створено на початку 1980-х років. У 1985 році був опублікований перший програмний документ угруповання - відкритий лист пригноблених в Лівані і в усьому світі. У ньому "Хезболла" оголошувала своєю метою встановлення ісламського режиму в Лівані і припинення "колоніального ярма".

Почавши з терористичних методів боротьби, з 1990-х років угруповання бере активну участь у політичному житті Лівану. В даний час в уряді країни два міністерські крісла займають представники "Хезболли". Угрупування також представлене фракцією у парламенті Лівану.

Шейх Насралла очолив рух в 1992 році після вбивства ізраїльськими спецслужбами його попередника шейха Аббаса Мусаві. Низка країн світу, в тому числі США, Канада, Великобританія, Австралія та Ізраїль, вважають "Хезболлу" терористичною організацією.

Читайте також:

Керівництво "Хезболли" постраждало від фінансового шахрая

"Хезболла" тримає 40 тисяч ракет поблизу ізраїльського кордону

"Хезболла" припиняє збройний опір

"Хезболла" звинувачує Ізраїль у вбивстві лідера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: