Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Головред видання "Медуза" пішов у відставку через звинувачення у домаганні

Він хоче уникнути репутаційних ризиків для свого видання.

Головний редактор російського видання "Медуза" Іван Колпаков самостійно пішов у відставку через звинувачення у сексуальних домаганнях.

Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

Колпаков написав, що йде не тому, що хоче, а тільки для того, аби репутація видання не була зіпсована. 

"Все ж дозволю собі сказати, як я це відчуваю. Я йду, тому що мені боляче бачити, як ви знищуєте те, що я будував. Тому що мені огидна несправедливість. Тому що не все, що зламалося, потрібно обов'язково лагодити", - сказав він.

Проте звинувачення в домаганні проти себе й надалі відкидає. Однак, за його словами, він опинився у ситуації, коли "неможливо і безглуздо себе захищати". 

"Виконувачем обов'язків головного редактора "Медузи" я призначив Тетяну Єршову. Галя Тимченко і Ілля Красильщик згодні з моїм рішенням. Я запропоную її кандидатуру раді директорів і думаю, що рада її затвердить. Таня талановита, амбіційна, мудра, професійна і принципова. У неї все вийде", - зазначив Колпаков.

Він стверджує, що й надалі братиме участь у функціонуванні "Медузи", лишаючись одним з її засновників. Але не в ролі керівника. 

Раніше головного редактора російського інтернет-видання Meduza Івана Колпакова відсторонили від роботи після звинувачень у домаганнях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції