Голову Інтерполу можуть заарештувати

Прокуратура ПАР отримала ордер на арешт і обшук президента Інтерполу Джекі Селебі.

Прокуратура Південно-Африканської Республіки заявила у п'ятницю, що отримала ордер на арешт і обшук президента Інтерполу Джекі Селебі, який одночасно очолює поліцію ПАР.

Згідно заяві прокуратури, ордер не буде застосований до отримання результатів додаткового розслідування.

Як раніше повідомляли ЗМІ, ордер на арешт Джекі Селебі, якого звинувачують у зв'язках з організованою злочинністю й корупції, був виданий у середині вересня. 

За даними британської газети Times, глава поліції ПАР, в 2004 році обраний на посаду президента Інтерполу, зацікавив південноафриканську спецслужбу Scorpions після того, як його ділового партнера Гленна Агліотті затримали у зв'язку з розслідуванням справи про вбивство крупного гірничного промисловця Брета Кеббла.
 
При розслідуванні з'ясувалося, що Селебі часто грав у гольф з Агліотті, який, як вважається, пов'язаний з торгівлею наркотиками. За даними газети Mail & Guardian, Агліотті був звинувачуваним у справі про вилучення великої партії наркотиків у 2002 році. 

Селебі було відомо про цей інцидент, проте він продовжував дружні відносини з Агліотті. Згодом ця справа була закрита, і всі підозрювані опинилися на волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: