Гондурас просить не вводити проти нього економічних санкцій

Новий уряд Гондурасу попереджає, що введення економічних санкцій США вдарить по біднім громадянам.

08_oteli
AFP
"Тимчасовий президент" Гондурасу Роберто Мічелетті закликав уряд США не вводити економічних санкцій проти цієї країни.

Глава правлячого режиму стверджує, що введення санкцій боляче вдарить головним чином по бідних верствах населення.

"Тимчасовий уряд" Гондурасу не визнаний жодною державою світу, а спеціальні резолюції ООН і ОАД вимагають негайно відновити у владі поваленого президента. США визнають за законного главу держави Гондурасу тільки Мануеля Селайю.

Мічелетті вважає, що Вашингтону необхідно продовжувати підтримувати посередницькі зусилля президента Коста-Ріки Оскара Аріаса, метою яких є, за його словами, знайти "мирне рішення, яке б відповідало закону" Гондурасу і яке б "дозволило народу Гондурасу обрати нового президента в ході регулярних виборів, які намічені на 29 листопада".

Що ж до долі законного президента, то навіть, "якщо всі сторони домовляться про те, щоб дозволити йому повернутися до Гондурасу", він "повинен бути відданий під суд" за те, що "порушив наші закони і конституцію", стверджував Мічелетті.

В той же час, Мічелетті не став прямо відкидати пропозиції Аріаса про введення мораторію на судове переслідування відносно всіх сторін в конфлікті і висловив готовність продовжити переговори з цього питання після того, як Верховний суд, генеральний прокурор і Конгрес проаналізують його.

Нагадаємо, військові в Гондурасі в ніч на 28 червня підняли заколот і насильно вивезли президента Мануеля Селайю в Коста-Ріку. Наступного дня Національний конгрес країни одноголосно вибрав голову парламенту Роберто Мічелетті тимчасово виконуючим обов'язки президента.

Читайте також:

Поліцію Гондурасу звинуватили у вбивстві протестувальника

Президент Гондурасу влаштував табір на кордоні з країною

Гондураські прикордонники не пустили президента-вигнанця додому

У Гондурасі знову вводять комендантську годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: