Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google, Facebook і Twitter домовилися про боротьбу з фейковими новинами в ЄС

Європейські чиновники хочуть мінімізувати повторення проблеми напередодні виборів до ЄС наступної весни.

Google, Facebook, Twitter та інші технічні і рекламні компанії затвердили угоду, відповідно до якої взяли на себе зобов'язання втілювати нові заходи та інвестувати у нові технології для боротьби з поширенням фейкових новин у мережі в Європі.

Про це інформує Bloomberg.

Спеціальний альянс, до складу якого входять компанії Mozilla Corp. та рекламні бізнес-організації, має намір представити свій кодекс поведінки Європейській Комісії.

Раніше закликали веб-платформи та соцмережі представити план щодо того, як скоротити поширення фейкових новин в Інтернеті або регулювати його, якщо їм не вдасться зменшити рівень дезінформації.

Пропозиція надійшла їм на фоні тиску США і ЄС на підтримувані Кремлем компанії, які через соцмережі розповсюджували дезінформацію для впливу на американські президентські вибори 2016 року та голосування щодо Brexit у Великій Британії.

Європейські чиновники сподіваються запобігти або мінімізувати повторення проблеми напередодні виборів до ЄС наступної весни.

Відповідно до нового плану, компанії будуть інвестувати в продукти, технології та програми, які допомагають людям у Європі приймати обґрунтовані рішення, коли вони стикаються з новинами в Інтернеті, які можуть бути хибними, та визначити пріоритет автентичної інформації в рейтингах пошуку або інформаційних каналах.

Відео Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

У рамках цієї угоди компанії сказали, що будуть підтримувати зусилля, спрямовані на розробку показників надійності у співпраці з інформаційними організаціями.

Група також взяла на себе зобов'язання щодо політики, спрямованої на запобігання рекламі з розповсюдженням дезінформації, наприклад, шляхом обмеження рекламних послуг для партій, які постійно викривляють інформацію в Інтернеті.

Раніше ЄC погрожував Facebook санкціями через "оманливі" правила користування

Залиште свій коментар

Вибір редакції