Google визнала факт отримання доступу до особистих адрес і паролів

Компанія Google заявила, що ненавмисно отримала доступ до персональних даних ряду користувачів, включаючи їх e-mail та URL-адреси, а також паролі.

Старший віце-президент Google по розробках Алан Юстас визнав, що компанія ненавмисно отримала доступ до персональних даних ряду користувачів, включаючи їх e-mail та URL-адреси, а також паролі. Про це Юстас написав в офіційному блозі Google.

За словами Юстаса, автомобілі Google, які фотографували види вулиць у різних містах світу для сервісу Street View, автоматично підключалися до незахищених бездротових мереж навколо себе, отримуючи з цих мереж безсистемний набір даних.

Про це Google повідомляв ще в травні 2010 року, але тоді прес-служба компанії стверджувала, що зібрані дані мали дуже фрагментарний характер і особиста інформаційна безпека користувачів порушена не була. Однак у ході більш пізнього аналізу даних фахівці виявили серед великої кількості розрізненої інформації повноцінні пакети даних, що містили персональні адреси і паролі доступу.

"Ми маємо намір знищити ці дані як можна швидше, - написав Юстас. - І я хочу ще раз вибачитися за те, що факт доступу до особистої інформації мав місце".

Тим часом, правозахисні організації в різних країнах вже почали розслідувати факти отримання Google несанкціонованого доступу до особистої інформації. "Якщо з'ясується, що закон був порушений, Google може зіткнутися з серйозними грошовими штрафами", - заявив Марк Ротенберг, виконавчий директор адвокатської групи Electronic Privacy Information Center.

Технологія Google Street View була запущена в 2007 році, як частина сервісів Google Maps і Google Earth. Вона надає користувачам панорамні види з різних міст світу. Дані для Street View збирають спеціально оснащені автомобілі, на кожному з яких встановлено по дев'ять камер. Розташування камер дозволяє створити панорамний огляд на 360 градусів.

Читайте також:

Amazon, Facebook і Zynga об'єднаються, щоб протистояти Google

Google випустив сьому версію браузера Chrome

Google створив автомобіль, якому не потрібен водій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: