Google заплатить Франції 500 млн євро штрафу за порушення авторських прав

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google заплатить Франції 500 млн євро штрафу за порушення авторських прав

Associated Press

Американська корпорація повинна протягом наступних двох місяців виступити з пропозиціями про те, як вона могла б компенсувати інформаційним агентствам та іншим видавцям використання їхніх новин.

Французький антимонопольний орган наклав штраф у розмірі 500 млн євро на Google Alphabet. Корпорація оштрафована за невиконання повною мірою тимчасових розпоряджень регулятора, відданих для вирішення спору з новинними виданнями.

Про це повідомляє Reuters.

Так, американська корпорація повинна протягом наступних двох місяців виступити з пропозиціями про те, як вона могла б компенсувати інформаційним агентствам та іншим видавцям використання їхніх новин. Якщо вона цього не зробить, то зіткнеться з додатковими штрафами в розмірі до 900 тисяч євро в день.

Зазначається, що видавці новин APIG, SEPM та AFP звинувачують технологічну компанію в тому, що вона не розпочала сумлінні переговори з ними, щоб знайти спільну основу для винагороди за вміст новин в Інтернеті, відповідно до недавньої Директиви Європейського cоюзу, яка встановлює так звані "суміжні права".

Сама справа була зосереджена на тому, чи Google порушив тимчасові розпорядження антимонопольного органу, який вимагав, щоб такі переговори проводилися протягом трьох місяців з будь-якими новинними видавцями, які їх запитували.

Нагадаємо:

Новини України: у ВР ухвалили закон про "податок на Google "

Новини України: у ВР ухвалили закон про "податок на Google "
Наступна публікація