Google запустив сервіс з пошуку жертв землетрусу в Японії

На окремій сторінці Google відкрили пошук зниклих під час землетрусу і цунамі в Японії людей. Його користувачі можуть заявити про розшук зниклих і опублікувати наявні дані про жертви стихійного лиха.

Інтернет-пошуковик Google представив сервіс, призначений для збору даних про постраждалих від землетрусів і цунамі в Японії.

Як повідомляється в мікроблозі компанії, землетрусу в Японії Google присвятив окрему сторінку запущеного 28 лютого 2010 сервісу Person Finder. Його користувачі можуть заявити про розшук зниклих і опублікувати наявні дані про жертви стихійного лиха та інших масштабних катастроф.

Сервіс передбачає можливість публікації лише імен, прізвищ, частин імені або прізвища, що належать виявленим або удаваним жертвам землетрусів. На даний момент сервіс був доступний англійською та японською мовами. У ньому міститься близько тисячі записів, що мають відношення до природних катаклізмів в Японії.

Google публікує в системі Person Finder відомості користувачів, не перевіряючи їх достовірність. Власники сайтів можуть вбудувати в сторінки свого ресурсу код сервісу Person Finder, щоб відвідувачі могли ним скористатися.

Раніше Google вже виконував аналогічні проекти на сайті Person Finder для постраждалих від землетрусів у Чилі та Нової Зеландії, а також повеней у Бразилії та Пакистані.

Нагадаємо, землетрус магнітудою 8,9 відбувся в п'ятницю, 11 березня, на північному сході Японії. Його епіцентр знаходився в 373 кілометрах на північний схід від Токіо, вогнище залягало на глибині 24 кілометрів. Незабаром в тому ж районі сталося ще кілька потужних підземних поштовхів магнітудою понад 6,0, епіцентр одного з них знаходився всього в 67 кілометрах від Токіо. Магнітуда найсильнішого поштовху склала 7,1.

Землетрус викликав сильне цунамі, у ряді районів Японії висота припливної хвилі перевищила 10 метрів. У декількох префектурах цунамі знесло будинки і машини, що знаходилися на дорогах. Гігантська хвиля накрила поля і дороги, руйнуючи будівлі та споруди. Уряд Японії створив загальнонаціональний штаб з ліквідації наслідків землетрусу.

Читайте також:

Землетрус в Японії: 32 загиблих, 200 осіб змило потоком бруду

Землетрус в Японії визнали найсильнішим за всю історію

Японії пообіцяли місяць землетрусів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: