Google звинуватила Microsoft у плагіаті

Представники Google провели розслідування, внаслідок чого виявили, що Microsoft копіює результати найбільшого пошуковика.

Корпорацію Білла Гейтса Microsoft звинуватили у плагіаті. Представники корпорації Google переконані, що Microsoft просто копіює результати найбільшого пошуковика.

Такими стали результати власного розслідування Google під кодовою назвою Bing String. У ході розслідування співробітники компанії створили кілька абсолютно безглуздих пошукових запитів - наприклад, hiybbprqag - і склали для кожного сторінку фіктивних результатів пошуку, тобто посилань на сайти, де нібито міститься цей набір букв.

Протягом кількох тижнів ці посилання стали з'являтися і в результатах одного з їхніх основних конкурентів - пошуковика Bing, що належить Microsoft.

Microsoft категорично відкинув звинувачення в плагіаті і заявив, що Google "викидає фокуси в стилі шпигунських романів". "Ми не копіюємо результати пошуку Google. При складанні списку посилань ми використовуємо численні показники і підходи", - заявив віце-президент Bing Гаррі Шам.

"Різного роду опціонні програми - такі як панель інструментів [Bing] - допомагають нам з визначенням потоків даних, і це лише одне з джерел, яке ми, як і інші пошукові механізми, використовуємо для ранжирування результатів", - додав він.

Проте представник Google Амід Сінгхал докладно описав хід розслідування Bing String в професійному блозі SearchEngineLand.com, заявивши що дії Microsoft є "простим і відвертим шахрайством".

За його словами, Google вирішив провести цей експеримент після того, як співробітники компанії помітили, що Bing в точності повторює результати пошуку в Google для пошукових запитів, написаних з помилками.

Що ж до результатів проведеного розслідування, стверджує Сінгхал, сумніватися в них не доводиться.

"Пошук за словом hiybbprqug в пошуковій системі Bing видає посилання на план залу для глядачів в одному з театрів Лос-Анджелеса. Наскільки нам відомо, єдине, що об'єднує запит і цей результат - сторінка фіктивних результатів, раніше створена Google", - пояснює він.

"Ми помітили, що посилання з пошукових результатів, які видає Google, все частіше з'являються у списках результатів Bing", - додає Сінгхал.

З усього цього представник Google робить висновок, що Microsoft збирає інформацію про те, які саме запити користувачі вводять у Google, за допомогою свого браузера Internet Explorer і встановлюваних за запитом панелі інструментів пошукової системи Bing.

"Деякі результати пошуку в Bing все більше схожі на урізану, другосортну версію Google - це дешева імітація", - резюмує Сінгхал.

Читайте також:

Новим главою Google стане один із засновників компанії

Google придбав офіс за 1,8 мільярда доларів

Microsoft попередила про критичну уразливість Internet Explorer

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: