Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Гора народила мишу": Путін уперше прокоментував розслідування спецпрокурора Мюллера

Російський лідер переконує, що нічого неочікуваного у висновках слідства для нього не було.

Втручання Російської Федерації в президентські вибори в Сполучених Штатах Америки не доведене слідством, бо такого втручання не було. Так вважає президент Росії Володимир Путін, пише nv.ua.

Лідер РФ уперше прокоментував підсумки розслідування американського спецпрокурора Роберта Мюллера в цій справі. На думку Путіна, іншого результату, крім як відсутність прямих доказів координації Дональда Трампа та його близького оточення з Росією, бути не могло.

ВідеоСпецпрокурор США Мюллер закінчив розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори президента

Впродовж двох років команда Мюллера намагалася з’ясувати, чи існувала змова штабу Трампа з росіянами, щоб підірвати позиції суперниці Гілларі Клінтон. Результати своєї роботи Мюллер напередодні передав генпрокурору  Вільяму Барру.  

Спецпрокурор США Мюллер закінчив розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори президента

"Ми від початку говорили, що горезвісна комісія пана Мюллера нічого не знайде. Тому що краще за нас цього ніхто не знає. Тому те, що вона закінчить так – як гора народила мишу, що називається – було для нас зрозуміло заздалегідь", - сказав Путін.

Як повідомлялося, відредагований звіт щодо розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера на 400 сторінках опублікують щонайпізніше до середини квітня. Так обіцяють у міністерстві юстиції США. Мюллер не знайшов змови президента Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії 2016 року. У листі до Конгресу від прокурора Вільяма Барра, в якому написано звіт розслідування Мюллера, зазначається, що прокурори "не звільняють" Трампа від можливого перешкоджання правосуддю та викладають відповідні докази з обох боків, однак до конкретного висновку комісія Мюллера дійти не змогла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції