Горан Хаджич відмовився визнати себе винним

Як відомо, Хаджич був заарештований 20 липня 2011 на півночі Сербії, згодом його вислали до Гааги.

Колишній президент самопроголошеної Республіки Сербська Країна Горан Хаджич на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії відмовився визнати свою провину.

Хаджич звинувачується у військових злочинах в 1992-1994 роках, коли він очолював самопроголошену державу. Зокрема, в одному з 14 епізодів обвинувачення йдеться про знищення понад 250 осіб в хорватському Вуковарі.

Як відомо, Хаджич був заарештований 20 липня 2011 року на півночі Сербії, згодом його вислали до Гааги. При собі в момент арешту в нього був пістолет, але застосовувати його колишній політик не став. За деякими даними, він збирався залишити Сербію.

Вийти на Хаджича, який жив під вигаданим ім'ям, вдалося після того, як він вирішив продати картину Амедео Модільяні. Картина, ймовірно, потрапила до нього під час війни в Хорватії.

Хаджич був останнім з 161 підозрюваного у військових злочинах під час війн на Балканах на початку 1990-х років. Колишнього лідера Сербської Країни звинуватили у військових злочинах в 2004 році, тоді ж його було оголошено в розшук. Протягом семи років Хаджич переховувався в Сербії, але зумів за цей час двічі побувати в Росії.

Читайте також:

Горана Хаджича екстрадували в Гаагу

Сербські ЗМІ дізнались, що Хаджич переховувався в Росії

У Сербії заарештований останній військовий злочинець - лідер хорватських сербів

ВідеоГоран Хаджич відмовився визнати себе винним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: