Горбачов розкритикував монополію російської влади

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що в нинішній Росії, як і раніше, частково використовується сталінська адміністративна система.

Горбачов назвав "Єдину Росію" "найгіршим варіантом КПРС" і закликав російську владу відмовитися від політичної монополії партії.

За словами Михайла Горбачова, не варто повторювати помилки минулого, зокрема, долю Комуністичної Партії Радянської Союзу.

"При тій ситуації, яка у нас, в Росії, не уникнути і авторитарних методів, прийомів, так би мовити. Але коли це, звичайно, їх попередження були правильні, якщо це починає переростати в авторитарний режим, а не окремі дії, коли ситуація штовхає на такі жорсткі якісь заходи, це різні речі", - каже екс-президент СРСР Михайло Горбачов.

Політику теперішньої російської влади Горбачов назвав "рухом назад". Діяч підкреслив необхідність оновлення вищого керівництва держави. На питання про майбутні президентські вибори 2012 року Горбачов відповів, що не хотів би повернення на пост глави держави Володимира Путіна. Прем'єр-міністр зацікавлений лише в тому, щоб залишитися при владі. А вирішувати насущні проблеми він не збирається, вважає колишній радянський лідер. В іншому ж ситуація далека від ідеальної. За словами Горбачова, на думку народу ніхто не зважає, а політичні партії - лише маріонетки в руках правлячого режиму.

Нагадаємо, що в грудні у Росії відбудуться парламентські вибори. Горбачов високо оцінив шанси партії "Правоє дело" мільярдера Михайла Прохорова пройти до Державної Думи.

Читайте також:

Горбачов заявив, що Путін тягне Росію в минуле

Мєдвєдєва порівняли з Горбачовим та китайським "дисидентом у владі"

У Росії заговорили про створення "церкви бога єдиного - Путіна"

ВідеоГорбачов розкритикував монополію російської влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: