Горбачов розкритикував Путіна і назвав "Единую Россию" поганою копією КПРС

Путін вчинив недемократично, усунувши народ від розмови про вибори, вважає Михайло Горбачов, хоча і визнає, що Путіну було важко.

Екс-голова СРСР Михайло Горбачов піддав критиці прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна в тому, що той рано підняв тему президентських виборів 2012 року, до того ж зробив це дуже недемократично.

"При цій розмові все звелося до того, що" ми сядемо і домовимося ". Але, якщо і потрібно з кимось домовлятися, то це з виборцями, з народом. А щось народ був відсутній при цій розмові. Я не думаю, що це правильно ", - сказав Горбачов.

При цьому колишній президент СРСР визнав успішність багатьох перетворень в роки правління Путіна, зазначивши, що той "отримав у спадок дуже проблемну країну, із загрозою розпаду, руйнування".

Проте далі, як заявив Горбачов, "було втрачено багато можливостей, коли цей" доларовий дощ "обрушився на нашу землю".

"Ми не зуміли розпорядитися тим, щоб вирішити головне питання - не робити ставку тільки на сировинні галузі, а провести модернізацію і вийти на нові технології. Впустили час, - розповів колишній президент СРСР. - Питання модернізації - і в сфері економіки, і в соціальній сфері, і в культурі - не можна вирішити без участі народу, без нарощування свобод. І це не можна зробити тиском, командами, адміністративними методами, а лише подальшим розвитком демократії. Люди повинні в цьому брати участь ".

Горбачов також назвав провладну партію "Единая Россия "поганою копією КПРС" і зазначив, що країні "потрібно йти по шляху демократичних змін".

"Рух по цьому шляху викликає в людей велике бажання. Критикують вони і Путіна, і Мєдвєдєва, і всіх інших. Іноді виходять на вулиці", - сказав Горбачов, додавши, що номенклатура "не поспішає впроваджувати демократичні процедури й інститути".

Прем'єр-міністр Володимир Путін 11 вересня, відповідаючи на запитання учасників дискусійного клубу Валдай, заявив, що між ним та чинним президентом РФ Дмитром Медведєвим не буде конкуренції на виборах глави держави в 2012 році, як і в 2008 році. "Ми домовимося, тому що ми люди однієї крові і одних політичних поглядів", - сказав тоді глава російського уряду.

У свою чергу Мєдвєдєв кілька днів тому не виключив, що братиме участь у президентських виборах 2012 року. Пізніше глава Кремля заявив, що вони з Путіним дійсно "однієї крові" і додав, що не збирається відправляти його уряд у відставку.

Читайте також:

Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

Путін: ми з Мєдвєдєвим однієї крові

Мєдвєдєв та Путін грають у "хорошого та поганого поліцейського"

Мєдвєдєв: Росією керую я, а не Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: