Горбачов влаштує революцію в США

Михайло Горбачов пообіцяв влаштувати в США революцію під час свого наступного візиту до цієї країни.

Екс-президент Радянського Союзу Михайло Горбачов пообіцяв влаштувати в США революцію під час свого наступного візиту до цієї країни. Про це повідомляє АР. 

Горбачов, відвідавши район міста Новий Орлеан Lower 9th Ward, заявив, що, незважаючи на ураган і потоп, бюрократія в США вижила. Він пообіцяв повернутися до США за п'ять років, аби подивитися на те, як влада країни порається з відновленням міста, що затяглося через бюрократичну тяганину. 

Колишній радянський лідер здійснив 5 жовтня візит до Нового Орлеана, що постраждав від урагану "Катрина" 2005 року, як емісар неурядової організації Green Cross International, яку він спонсорує. 

Михайло Горбачов приєднався до американського підрозділу Green Cross International, аби переконати владу США вжити заходів у боротьбі з глобальним потеплінням. 

2005 року Новий Орлеан сильно постраждав під час урагану "Катрина", що пробив проломи в греблі, що захищає місто від води. Унаслідок цього 80 відсотків площі міста було затоплено й загинуло більше 1300 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: