Горбачов вважає партію Путіна "гіршою версією КПРС"

Колишній радянській лідер гостро розкритикував чинну російську владу та "самовпевненість Заходу". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов виступив з різкою критикою чинного керівництва Росії. Правлячу партію "Єдина Росія" він назвав гіршим варіантом Комуністичної партії.

За його словами, партія прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна перетворилася на політичного гіганта, при цьому повністю контрольованого і керованого.

"Я багато критикую "Єдину Росію", і я роблю це відкрито. Це партія бюрократів, гірша версія КПРС", - заявив Горбачев.

"Що стосується нашого парламенту, я не можу сказати, що він незалежний, а наша судова система діє не в повній відповідності з Конституцією", - додав він.

Радянський лідер також критично поставився до "самовпевненості" Заходу, який не виніс уроків з краху соціалістичної системи в СРСР і Східній Європі. На його думку, економічна криза, що вибухнула в світі, стала наслідком "надспоживання" і "зверхприбутків".

Горбачов також висловив переконання, що наразі настав гарний момент для "перезавантаження" відносин Росії та США.

Тим часом у Женеві тривають переговори держсекретаря США Гіларі Клінтон та міністра закордонних справ Росії Сергія, які прагнуть розставити акценти в російсько-американських відносинах та підготувати ґрунт до зустрічі президентів обох країн.

Читайте також:

Американський аналітик спрогнозував відродження СРСР та крах США

Обама хоче "перезавантажити" відносини США з Росією

Росія створить військовий союз з країн колишнього СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: