Горбачов закликав Кремль зробити Росію більш демократичною

Перший і єдиний президент СРСР знову розкритикував керівництво сучасної Росії за неналежний рівень демократії в країні.

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов закликав Кремль зробити Росію більш демократичною. В іншому разі, наголосив він, спроба Дмитра Мєдвєдєва модернізувати країну не буде мати успіху.

"Модернізацію можна проводити тільки в тому випадку, коли люди, все населення, включені в цей процес. Нам потрібна демократія, потрібно змінювати систему виборів тощо. Без цього вона (модернізація) не спрацює", - переконаний Горбачов.

Колишній чільник Радянського Союзу пояснив, що Росія програє провідним світовим державам. Горбачов порівняв залежність країни від сировинних ресурсів з ситуацією, в якій Росія перебувала в 1985 році, коли він прийшов до влади.

"Модернізація - це ключове слово. Якщо пам'ятаєте, перебудова почалася, коли ми зрозуміли, що сильно відстаємо від інших (країн). Зараз Росія віч-на-віч зіткнулася з серйозними викликами. Насамперед це стосується рівня технологічного розвитку", - зазначив Горбачов.

Нагадаємо, раніше перший і єдиний президент СРСР уже заявляв про відсутність належного рівня демократизації в Росії. "У нас є інститути, у нас є парламент, хоча я не знаю, чи можна це назвати парламентом, у нас є суди. Здається, що у нас є все, але це не так. Це як декорації", - сказав Горбачов на питання про сучасну політичну ситуацію в Росії в березні цього року.

Він розкритикував і правлячу партію "Єдина Росія", яку Горбачов охарактеризував "як КПРС, тільки гірше".

Читайте також:

Оточення Мєдвєдєва отримало статус недоторканних

Лайку на адресу СРСР в Росії прирівняють до криміналу

Екс-міністр розповів, як Єльцин "розіграв" путч, а сам пив горілку в підвалі

Горбачов представив нову книгу: "Нехай усі знають, як ми продавали країну"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: