Горбачов закликав Захід негайно розпочати перебудову

Горбачов стверджує, що "нова західна модель була ілюзією, яка була на руку перш за все багатим".

Перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов закликав країни Заходу до перебудови. На його думку, світова фінансово-економічна криза розкрила нежиттєздатність економічної моделі кінця 20 сторіччя.

Горбачов у коментарі в американській газеті Washington Post стверджує, що "нова західна модель була ілюзією, яка була на руку перш за все багатим". Ця модель, за його словами, базувалася "на полюванні за нечуваним прибутком і надмірно високому рівні споживання маленької групи людей, необмеженій експлуатації ресурсів і соціальній і екополітичній безвідповідальності".

Екс-президент Радянського Союзу зазначив, що "заготовлених рецептів" фундаментальної реформи економічної системи у нього немає. Проте він переконаний, що виникне нова модель, в якій приділяється велика увага "загальним потребам і суспільним цінностям, таким як чисте навколишнє середовище, добре працююча інфраструктура і громадський транспорт, хороша освіта і система охорони здоров'я, а також доступне житло".

Раніше Горбачов критикував Захід, зокрема США, за надмірне споживання і гонитву за надприбутками, яка зокрема призвела до кризи у світовій фінансовій системі і економіці. Світ потребує змішаної економічної системи, яка б об'єднувала в собі елементи капіталізму і соціалізму, вважає він.

Читайте також:

Горбачов боїться перегляду своїх "історичних заслуг"

Путін - це Ленін сьогодні

Горбачов навідався у Білий дім до Обами

Х'ю Грант пообідав з Горбачовим за 250 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: