Горбачов "закрив дорогу" Путіну на вибори 2012 року

За прогнозами Михайла Горбачова, на виборах 2012 року посаду президента збереже за собою Дмитро Мєдвєдєв. Але тільки на один термін.

Екс-глава СРСР Михайло Горбачов вважає, що прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не балотуватиметься на посаду президента в 2012 році. Однак, з його слів, він може прийти до влади пізніше.

На думку Горбачова, посаду глави держави на наступний термін збереже за собою Дмитро Мєдвєдєв. Однак потім, не виключено, він знову поміняється місцями з Путіним.

"Швидше за все він (Путін) не братиме участь у президентських виборах. Двох термінів достатньо. Що ж, у нього були два терміни. Що вони будуть робити в майбутньому? Можливо, він знову поміняється місцями з Мєдвєдєвим", - зауважив Горбачов.

З цієї фрази багато російських ЗМІ зробили висновок, що Путін піде на вибори в 2018 році.

Тим часом свій прогноз на вибори 2012 дав також опозиціонер Михайло Касьянов. "Путін вже вирішив, що він зійде на це крісло", - заявив він. На його думку, Мєдвєдєв "не буде висунутий Путіним на другий термін".

Останній рік перед президентськими виборами в Росії політологи розмірковують, хто з правлячого тандему, Мєдвєдєв чи Путін, братиме у них участь. Багато спостерігачів відзначають посилення розколу між Кремлем і Білим домом.

Однак поки що ані чинний президент, ані прем'єр офіційно не заявляли про свої наміри балотуватися в президенти. У публічних виступах вони зауважують, що не виключають такої можливості. Путін також обіцяв домовитися з Мєдвєдєвим, хто з них піде на вибори.

Наступні вибори президента Росії пройдуть 11 березня 2012, якщо Рада Федерації не призначить вибори на інший день, чинний президент РФ не припинить виконання своїх повноважень достроково, не буде введено надзвичайний або військовий стан або ж не буде змінено законодавство.

Вперше президент Росії обиратиметься на шість років.

Читайте також:

Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

Американці порівняли Мєдвєдєва зі склянкою - "це ніхто у російській політиці"

Горбачов закликав Кремль зробити Росію більш демократичною

Волочкова заявила, що вона більше не член є***чої партії Путіна, бо та - справжнє г***но

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: