Гордон Браун кричав на Блера перед відставкою: "Ти зруйнував моє життя!"

У вересні 2006 року Браун зажадав, щоб Блер назвав дату свого відходу, і зробив так, щоб ніхто, крім нього, не міг претендувати на цей пост.

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун кілька разів вигукнув Тоні Блеру: "Ти зруйнував моє життя!" - під час скандалу, який призвів до відставки колишнього прем'єра.

Під час двогодинного скандалу у вересні 2006 року Браун зажадав, щоб Блер назвав дату свого відходу, і зробив так, щоб ніхто, крім нього, не міг претендувати на цей пост, говориться в новій книзі Ендрю Роунслі "The End of the Party", яка зробила вибуховий темперамент нинішнього прем'єр-міністра предметом пильної уваги громадськості.

"Як ти думаєш, хто краще за мене? Невже ти думаєш, що хтось краще за мене?" - стверджував Браун, критикуючи своїх можливих конкурентів. Зокрема, він зазначав, що Джон Рейд "занадто правий", Алан Джонсон "легковаговик", а Девід Мілібенд занадто молодий, пише The Times.

Так як поведінка Брауна привернула до себе стільки уваги, він визнав в інтерв'ю GMTV, що іноді дійсно виходить з себе, пишуть автори статті. "А хіба з іншими цього не трапляється?" - Запитав він.

За його словами, його колеги на Даунінг-стріт "як родина", але іноді йому доводиться підштовхувати їх, щоб вони працювали. "З світовою рецесією не справишся, залишаючись тихонею", - заявив він.

Нагадаємо, що згідно з нещодавно оприлюдненими службовим документами, третина співробітників Брауна мріють від нього звільнитися. Четверо були змушені поскаржитися на грубе ставлення з боку прем'єра по "гарячій лінії".

Браун став 52-м прем'єром в історії Сполученого Королівства та 11-му після коронації Єлизавети II в 1953 році. При Тоні Блера він протягом 10 років керував міністерством фінансів.

Тоні Блер очолював британський уряд більше 10 років і ледь не побив рекорд Маргарет Тетчер - 11,5 років. Він став найуспішнішим політиком серед лейбористів за всю історію партії, тричі привівши її до перемоги на загальних виборах.

Читайте також:

Британського прем'єра звинуватили у жорстокому поводженні з підлеглими

Гордон Браун дасть свідчення по вторгненню британських військ в Ірак

Гордон Браун переплутав Різ Уізерспун з Рене Зельвегер

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: