Гордон Браун звернувся до поліції з підозрою на журналістів

Гордон Браун попросив поліцію перевірити, чи не прослуховували журналісти його телефон.

Колишній британський прем'єр Гордон Браун подав в поліцію заяву з проханням розслідувати підозри про прослуховування його телефону журналістами в період його перебування при владі. Про це повідомив сьогодні британський телеканал Sky News, посилаючись на джерела в оточенні Брауна. Як повідомляє телеканал, колишній прем'єр підозрює, що його телефон прослуховувався в 2005-2007 роках, коли він займав пост міністра фінансів.

За даними Sky News, попередник Брауна на посаді прем'єра Тоні Блер під час перебування главою уряду також відчував побоювання з "приводу безпеки своїх телефонних ліній". Як уточнює Sky News, офіційно Блер заперечує, що звертався до поліції з цього приводу. Тим часом джерела в партії лейбористів, до якої належать обидва колишній прем'єра, повідомили телеканалу, що подібні побоювання є і у Блера.

Заява Брауна в поліцію була подана у зв'язку із скандалом навколо прослуховування телефонних розмов знаменитостей приватними детективами за завданням британської газети News of the World. Через цей скандал в п'ятницю був змушений подати у відставку головний медіа-радник британського прем'єра-консерватора Девіда Камерона Енді Коулсон - колишній головний редактор News of the World.

Ця газета належить медіа-магнату Руперту Мердоку, який завдяки своїм ЗМІ користується великим політичним впливом у Великобританії, США і низці інших країн.

Як повідомляється, із заявою в поліцію з проханням перевірити підозри про прослуховування її телефонів в кінці минулого року звернулася знаменита британська актриса Сієнна Міллер.

Телеканал Sky News, що також належить Мердоку, повідомляє, що, за його даними, розслідування прослуховування телефонних переговорів зачіпає не тільки News of the World, але і ряд інших видань, що належать кільком видавничим групам.

Говорячи про підозри про прослуховування телефонів Брауна, політичний кореспондент Sky News Джон Крейг заявив: "Я говорив з деякими членами парламенту, близькими до колишнього прем'єра, і вони сказали, що так, він підняв це питання в поліції. Побоювання, про які мені розповіли, стосуються не тільки людей, які дзвонили йому і залишали повідомлення на його голосовій пошті. Він побоюється, що коли він сам дзвонив іншим людям і залишав повідомлення цим людям, то вони також прослуховувалися ".

"Депутати парламенту, з якими я говорив, вважають, що хоча Тоні Блер офіційно заперечує, що він звертався в поліцію, Блер також був стурбований питанням, як він висловився," телефонної безпеки ", - сказав кореспондент Sky News.

Читайте також:

Ассанж погрожує медіамагнатові Мердоку "згубними" файлами

Медіамагнат Мердок погодився з підлеглим, що Обама – расист

Медіамагнат Руперт Мердок заплатив за мовчання жертвам папарацці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: