"Горе з розуму". Музей Суворова запросив Поклонську на екскурсію після її ляпу з цитатою

Депутат "Держдуми" РФ приписала цитату з відомого твору Грибоєдова російському полководцю Суворову.

Державний меморіальний музей Суворова, що в Санкт-Петербурзі, запросив Наталію Поклонську, колишнього "прокурора" окупованого Криму й віднедавна депутата "Держдуми" РФ, до себе на екскурсію після її чергового ляпу.

Справа в тому, що нещодавно соцмережі сколихнув запис ефіру радіо "Вести FM", в якому Поклонська помилково приписала цитату з твору Олександра Грибоєдова "Горе з розуму" полководцю Олександру Суворову. Про це повідомляє "Радіо Балтика".

Згодом у музеї Суворова відреагували на ляп Поклонської і запросили відвідати свій заклад.

"Якщо Наталія Поклонська хоче відвідати наше місто — чом би й ні, будемо раді. Депутати зараз багато говорять про патріотизм, про патріотичне виховання школярів. Було б правильно, якби вони теж відвідували музей військово-патріотичної спрямованості", — заявив заступник директор музею Олександр Лукірський.

На його думку, помилка Поклонської могла бути випадковою, адже зазвичай Суворову приписують різні вислови.

"Класичний приклад суворовських обмовок — це "горжусь тем, что я русский". Фраза насправді звучить так: "Горжусь тем, что я россиянин". Просто Суворову зараз багато фраз приписується", — пояснив Лукірський.

Відео з ляпом Поклонської можна переглянути нижче. 

Нагадаємо, колишня "прокурор" окупованого Криму Наталія Поклонська звернулась до генпрокурора РФ з проханням перевірити стрічку "Матильда" режисера Олексія Учителя. Як повідомляють ЗМІ, її непокоїть можлива образа почуттів православних фільмом, що розповідає про роман імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесінської.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: