Госпіталізований відповідальний за ліквідацію аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Генерал-майор Даніяр Сафіуллін, що керував роботами по ліквідації аварії на Саяно-Шушенській ГЕС госпіталізований із серцевим нападом.

Начальник Сибірського регіонального центру МНС генерал-майор Даніяр Сафіуллін, що керував роботами по ліквідації аварії на Саяно-Шушенській ГЕС, госпіталізований з серцевим нападом.

Як уточнили у Федеральному медико-біологічному агентстві (ФМБА), у Сафіулліна "спостерігається гостра коронарна недостатність і гіпертонічна криза". Різке погіршення здоров'я, кажуть лікарі, відбулося унаслідок сильної перевтоми, викликаної напруженими роботами на місці аварії на ГЕС.

Генерал-майору була надана реанімаційна допомога зведеною медичною бригадою ФМБА на території ГЕС. Потім на реанімобілі він був доставлений в реанімаційне відділення Саяногорська і там був виставлений реанімаційний пост співробітників Федерального медико-біологічного агентства. Після необхідної реанімаційної допомоги глава Сибірського МЧС був відправлений літаком до Москви для продовження лікування.

За словами лікарів, Сафіуллін знаходиться у важкому стані. Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС - найбільшій в Росії гідроелектростанції - відбулася вранці 17 серпня. В результаті події другий гідроагрегат був зруйнований, і робота станції була повністю зупинена.

Про кількість жертв і потерпілих поступають суперечливі дані. Так, за офіційними даними загиблими вважаються 14 людей, ще більше 60 числяться зниклими без вісті. В той же час страхова компанія "Росгосстрах", послугами якої користувалися деякі співробітники ГЕС, повідомила про 18 загиблих в результаті аварії.

Читайте також:

Шансів знайти живих людей на місці затоплення Саяно-Шушенської ГЕС не залишилося

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС. Фоторепортаж.

Жертвами аварії на Саяно-Шушенській ГЕС в Росії стали вісім людей

Кількість загиблих на Саяно-Шушенській ГЕС збільшилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: