Господарем приміщення клубу у Пермі оголосили Міноборони

Повноваження з управління та розпорядження нерухомим майном було передано відомству постановою уряду РФ.

Приміщення пермського клубу, який згорів 4 грудня, перебуває у федеральній власності; їм розпоряджалося міністерство оборони РФ. Про це розповів керівник крайового територіального управління Росмайна Леонід Лі.

Повноваження з управління та розпорядження нерухомим майном було передано відомству постановою уряду РФ від 28 січня 2009 року. До цього приміщенням розпоряджалося Росмайно. Лі розповів, що договір оренди був укладений у 2004 році з індивідуальним підприємцем Тітляновим, термін оренди закінчився в кінці 2008 року.

7 грудня співробітники краєвого управління СКП провели виїмку документів у територіальному управлінні Росмайна, повідомляє "Новий компаньйон".

В результаті пожежі, за останніми даними, загинули 113 людей; близько 120 отримали поранення і перебувають у лікарнях Пермі, Москви, Петербурга і Челябінська. У Пермському Свято-Троїцькому соборі завершилася панахида за загиблими; 7 грудня оголошено в Росії днем жалоби.

Причиною пожежі названо необережне поводження з піротехнікою; порушено дві кримінальні справи. Затримано чотири особи: підприємець-піротехнік і керівництво клубу. Один із співвласників намагався втекти з Пермі, проте йому це не вдалося. Крім того, підозрюваним у справі проходить орендар клубу, проте він сам постраждав при пожежі і з ним слідчі дії не ведуться.

Читайте також:

Власників клубу, що згорів у Пермі, заарештували на два місяці

В Росії оголошено жалобу за жертвами пермської трагедії

Підозрюваних у пожежі в пермському клубі зібралися лінчувати

Фігуранта справи про пожежу в клубі звинуватять у вбивстві з необережності

ВідеоПожежа в нічному клубі в Пермі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: