Гостра криза у відносинах Росії та Грузії

МЗС Росії називає гострою кризою ситуацію, що склалася у відносинах РФ і Грузії.

Останні заяви керівництва Грузії перевели російсько-грузинські відносини у фазу гострої кризи, заявляє МЗС РФ за підсумками зустрічі статс-секретаря, заступника глави міністерства Григорія Карасіна з першим заступником міністра закордонних справ Грузії Ніколосом Вашакідзе. 

Григорій Карасін
Lenta.ru
Григорій Карасін.
"З російського боку констатувалося, що спроби грузинського керівництва вирішити... внутрішньополітичні труднощі за рахунок штучного розігрування "російського чинника" перевели двосторонні відносини між нашими країнами у фазу гострої кризи", - йдеться у повідомленні відомства. 

"Було підкреслено, що подібний розвиток не тільки не сприяє вирішенню нагальних проблем Грузії, але й об'єктивно суперечить її довгостроковим національним інтересам", - відзначають російські дипломати. 

Вашакідзе зі свого боку виклав точку зору офіційного Тбілісі на події, що відбуваються в Грузії. 

Зустріч відбулася за ініціативою грузинської сторони, відзначають в МЗС РФ. 

Російсько-грузинські відносини загострилися після того, як президент Грузії Михайло Саакашвілі звинуватив російські спецслужби в причетності до нинішньої політичної кризи в країні. Після цього було оголошено про висилку трьох співробітників російського посольства в Тбілісі і введенні надзвичайного стану в Грузії терміном на 15 днів. 

МЗС РФ назвав звинувачення грузинської влади на адресу Росії "безвідповідальною провокацією", на яку буде дана "адекватна відповідь".

 За цим послідувало оголошення про те, що з Москви висилаються три старші дипломати посольства Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: