Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Гостям з Китаю вхід заборонено": у світі спостерігають спалах расизму проти китайців через коронавірус

Їх відмовляються обслуговувати в ресторанах, а готелі просять про виселення.

Мешканці Китаю зіткнулися з расизмом через паніку, викликану спалахом коронавірусу, пише DailyMail.

За даними видання, більшість ресторанів Південної Кореї, Японії, Гонконгу та В'єтнаму відмовилися обслуговувати відвідувачів з Китаю, а в Індонезії їх просили виселитися з готелю. 

"Зі зростанням страху перед загадковою хворобою більш гострими стають антикитайські, а деколи й антиазійські, настрої, - пишуть у виданні.  - Китайці та інші азійці скаржаться на расизм у Європі, США, Азії та Тихоокеанському регіоні".

Китайцям вхід заборонено 1
Daily Mail

Деякі ЗМІ також критикують за "підбурювання до расизму". До прикладу, данська газета Jyllands-Posten опублікувала карикатуру, на якій зірки китайського прапора замінили на віруси. Посольство Китаю в Копенгагені назвало карикатуру "образою для Китаю" і вимагає від газети вибачення.

Також минулого тижня у кафе біля римського фонтану Треві розмістили оголошення про те, що "усім людям, які приїжджають з Китаю, заборонено відвідувати це місце".

Китайцям вхід заборонено
Daily Mail

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 126 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції