"Государево око". У "Роскосмосі" хочуть створити систему супутников, щоб досліджувати зміни на Землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Роскосмосі" запропонований проект вважають "перспективним".

"Роскосмос" запропонував створити систему супутників дистанційного зондування Землі "Государеве око". За словами глави "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна, вона дозволить моніторити динаміку змін всіх процесів на Землі.

Про це у п'ятницю, 18 січня, пише ТАСС.

"Сьогодні ми представили новий проект, який ми вважаємо перспективним. Після успішного запуску в грудні на космодромі Східний ми посилили угруповання дистанційного зондування Землі. Ми пропонуємо проект, який називається "Государево око", ми можемо бачити динаміку зміни будь-яких процесів на Землі", - зазначив Рогозін.

Цю систему зможуть використовувати співробітники МНС, працівники сільського господарства. "Наприклад, в інтересах МНС крізь сильну задимленість ми можемо виводити пожежну авіацію на площу 25 кв. м. Проведемо презентацію проекту для фахівців сільського господарства: це використання в сільському господарстві безпілотної техніки, можливість моніторингу орних земель", - цитує видання Рогозіна.

За допомогою "Государева ока" планується відстежувати зміни інфраструктурних об'єктів. "Це величезна користь для органів влади. З космосу видно всі будівлі і зміни інфраструктурних об'єктів", - розповів Рогозін.

Нагадаємо, очільник NASA Джим Брайденстайн вирішив скасувати візит директора "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна до США через позицію американських сенаторів.

ВідеоКерівник "Роскосмосу" пообіцяв перевірити, чи були американці на Місяці

Керівник "Роскосмосу" Дмитро Рогозін пообіцяв перевірити, чи були американці на Місяці. Каже, росіяни полетять на земний супутник й особисто все там перевірять. А ще залишать на Місяці роботів-аватарів, аби надалі контролювати ситуацію. 

Керівник "Роскосмосу" пообіцяв перевірити, чи були американці на Місяці

Залиште свій коментар

Вибір редакції