Говорила про безробіття на фоні секс-іграшки: з британкою під час прямого включення BBC стався курйоз

Говорила про безробіття на фоні секс-іграшки: з британкою під час прямого включення BBC стався курйоз

Фото: скриншот з відео

Дівчина давала інтерв'ю відеозв'язком.

Із 26-річною британкою Іветт Амос в прямому ефірі телеканалу BBC Wales сталася курйозна ситуація під час обговорення безробіття під час пандемії. Глядачі помітили позаду жінки на шафі секс-іграшку, яку, найвірогідніше, британка забула прибрати до початку програми.

Про це пише Daily Mail.

Британку напередодні запросили взяти участь у програмі Today, щоб обговорити її досвід із безробіття під час пандемії коронавірусу. Жінка вийшла в ефір з дому, але коли розповідала про свої проблеми, глядачі помітили на полиці за спиною в дівчини серед речей рожеву пікантну іграшку. Вона стояла просто біля книжок і настільних ігор.

Один із глядачів ефіру, журналіст Грант Такер зробив знімок екрана і опублікував його у Мережі, написавши: "Мабуть, це найкращий гостьовий фоном новин BBC в Уельсі сьогодні. Завжди перевіряйте свої полички перед тим, як виходити в ефір".

Користувачі Twitter назвали ситуацію кумедною, і почали активно обговорювати і поширювати зображення в соціальних мережах. Однак, курйозну ситуацію люди коментують по-різному, хтось радить дівчині бути відповідальнішою, інші ж жартують і зауважують: "якщо жінка сама вдома на ізоляції, вона повинна робити те, що їй потрібно".

Дехто ж висловив думку, що Іветт розіграли друзі або родина незадовго до виходу в ефір. Один із користувачів Twitter написав: "Це була постановка. Мабуть, камера налаштована так, щоб вона показувала більшу частину кімнати".

Увага! Відео 18+!

Як повідомлялося, 25-річна Кейсі Есплін з міста Норвіч у Великій Британії купила собі секс-іграшку за акційною ціною, а коли вона вставила в неї батарейку – вона вибухнула аж до стелі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація