ГПУ отримала запит від РФ про розслідування убивств росіян на Кавказі

У прес-центрі СБУ повідомили, що відповідь на запит СКП РФ буде однозначною.

Генеральна прокуратура України отримала запит від Слідчого комітету при прокуратурі Російської Федерації щодо надання правової допомоги у розслідуванні кримінальної справи за фактом масових вбивств росіян у Південній Осетії у серпні минулого року.

Як повідомили у прес-службі Генпрокуратури, запит переданий в Службу безпеки України для вивчення, оскільки дане питання знаходиться в компетенції цієї структури.

Тим часом, у прес-центрі СБУ повідомили, що відповідь на запит СКП РФ буде однозначною: українські військовослужбовці і члени УНА-УНСО не брали участі у збройному конфлікті на Кавказі, що підтверджено неодноразовими перевірками і інформацією міжнародних спостерігачів.

У СБУ підкреслили, що офіційний запит наразі у відомство не надійшов. "Коли ми його отримаємо, дамо відповідь згідно з чинним законодавством, і ця відповідь базуватиметься на результатах уже давно проведених перевірок - українці не причетні до участі у збройному конфлікті у Південній Осетії у серпні минулого року", - зазначили у прес-центрі.

У прес-центрі, ще раз посилаючись на слова глави СБУ, підкреслили необґрунтованість заяв СКП РФ, і нагадали про те, що світова громадськість ще рік тому була ознайомлена з інформацією СБУ про спроби найняти українців, щоб втягнути їх у конфлікт.

Як повідомлялося, в Міністерстві оборони України розцінюють чергову заяву російської сторони як спробу скомпрометувати Збройні Сили України.

Читайте також:

СБУ: Росія бреше про війну в Південній Осетії

Міноборони: у РФ немає доказів участі українців у війні в Південній Осетії

Експерт: Росія серйозно загрожує незалежності України

У прокуратурі РФ заявили про наявність доказів участі українців у серпневій війні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: