Графіки змінюються: у США відклали зустріч Помпео із представником КНДР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У США заперечили, що зустріч скасована через політичні мотиви.

Запланована на четвер зустріч глави Держдепартаменту США Майка Помпео з високопоставленим представником Північної Кореї Кім Йон Чхолем, якого називають "правою рукою" лідер КНДР, перенесена виключно через зміни графіків.

Про це заявив представник Держдепартаменту США Роберт Палладіно, - пише Укрінформ.

"Графіки змінюються. За фактом, графіки змінюються завжди. Інколи ми оголошуємо про це публічно, в деколи графіки змінюються без публічних повідомлень. У цьому випадку ми маємо справу виключно з питанням графіків", - наголосив офіційний представник Держдепу.

Він заперечив, що зустріч скасована через політичні мотиви, ще раз наголосивши, що причина саме в часі. Але Палладіно не став деталізувати ситуацію. 

Фотогалерея Жодних балістичних ракет та ядерних випробувань: як КНДР відсвяткувала своє 70-річчя (11 фото)

Нагадаємо, державний секретар Майк Помпео запланував зустріч з віце-головою Трудової партії КНДР Кім Йон Чхолем 8 листопада в Нью-Йорку. Сторони мали обговорити виконання домовленостей Сінгапурського саміту, а також узгодити другий саміт президента США й лідера КНДР. У середу Держдепартамент повідомив, що зустріч переноситься на невизначений термін.

ВідеоWashington Post повідомляє, що Майк Помпео таємно літав до корейського диктатора Кім Чен Ина

Таємно з’їздити у КНДР Помпео міг ще на початку квітня. Про переговори з Північною Кореєю обмовився і Дональд Трамп на зустрічі із японським прем’єром.

Washington Post повідомляє, що Майк Помпео таємно літав до корейського диктатора Кім Чен Ина

Нагадаємо, що Трамп хоче зустрітися з Кім Чен Ином у 2019 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції