Гребенщиков заявив, що задоволений незвичною для Росії свободою

Лідер "Акваріуму" зазначив, що Росія не дуже змінилась за останню тисячу років, проте зараз "чудовий період", який набагато краще, ніж, наприклад, сталінський.

 Відомий російський рок-музикант, лідер групи "Акваріум" Борис Гребенщиков вважає, що живе в епоху "жахливоі, незвичної для російського народу свободи". Про це музикант заявив в інтерв'ю газеті "Известия".

"Якщо перевести стрілки на чверть століття тому, всі ці критики з інтернету заткнуться протягом секунди. І з боку цих людей цинічно не оцінювати свободу, яку їм дали ", - наголосив Грєбєнщіков.

Лідер "Акваріуму" зазначив, що Росія не дуже змінилась за останню тисячу років, проте зараз "чудовий період", який набагато краще, ніж, наприклад, сталінський.

 "За останні сто років у нас зараз, напевно, самий вільний відрізок історії. Ми живемо в дивовижній країні, де існують різні підходи до того, як нею управляти… Плюсів у цієї країни більше, ніж мінусів, на відміну, скажімо, від багатьох країн Африки", - сказав музикант.

Він додав, що десь відсотків вісімдесят населення Росії і не цікавиться поняттям "свобода", бо "вона їм не потрібна".

Гребенщиков також заявив, що діячі мистецтва не повинні лізти в політику: "Мене вражає нахабство музикантів, яким дозволяють грати музику, а вони ще й розмовляють! Та хто ти такий, щоб у тебе була позиція?".

"Твоя (музиканта, який висловлює громадянську позицію – ред.) музика мене цікавить, а твоя думка - ні. Тому що ти не добився нічого, за що я став би тебе слухати. Якби ти був загальновизнаним мудрецем, генієм, майстром художнього слова, геніальним аналітиком з неймовірним політичним чуттям, я б тебе послухав", - заявив Гребенщиков.

Він навів у приклад Юрія Шевчука, якого "багато людей, користувачі Інтернету в усякому разі, вважають" голосом російської совісті". "Добре, о'кей. Я радий, що до нього так ставляться", - сказав Грєбєнщіков і тут же обмовився, що сам він краще прислухається "до навколишнього світу".

Нагадаємо, в серпні Гребенщиков виступив на захист Шевчука, якого після участі в акції на захист Хімкінского лісу стали атакувати прокремлівські молодіжні рухи, в тому числі "Наші" і "Молода гвардія".

"Юра робить дуже важливу і потрібну для Росії роботу. Він на боці людей, - заявив тоді лідер "Акваріуму". - Намагатися його дискредитувати - те ж саме, що дискредитувати російський народ".

Читайте також:

Гребенщиков у Києві розповів про шкідливі звички

Гребенщиков відповів на звинувачення у пропаганді гомосексуалізму

Шевчук відмовився стати президентом Росії: країна ще не готова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: