Греція відкликає посла з Росії - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення ухвалив особисто грецький міністр закордонних справ Нікос Котзіас.

Влада Греції вирішила відкликати свого посла з Росії.

Про це в п'ятницю, 10 серпня, першим повідомив грецький телеканал ANT1 з посиланням на неназваних співрозмовників в дипломатичних колах, передає DW.com.

Пізніше джерело в уряді Греції підтвердило агентству "РИА Новости" цю інформацію, зазначивши, що рішення ухвалив особисто міністр закордонних справ Нікос Котзіас. Місце Андреаса Фріганаса займе новий диппредставник.

Раніше в серпні Росія оголосила про вислання грецьких дипломатів. У МЗС РФ Фріганасу вручили ноту про "дзеркальні заходи у відповідь на недружні дії Афін" щодо російських дипломатичних співробітників.

У липні влада Греції оголосила про вислання двох російських дипломатів. Ще двом співробітникам диппредставництва РФ було відмовлено у в'їзді в країну. Греція звинуватила їх у втручанні в її внутрішні справи і підкупі державних службовців.

Пізніше офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила про "найсильніший тиск британських і американських партнерів" на Афіни в питанні висилки дипломатів. Своєю чергою МЗС Греції звинуватило Росію у неповазі до країни і нерозумінні цінностей грецької політики.

Вибір редакції