Греція вимагає від Росії припинити політику "постійної неповаги"

Дата публікації
Перегляди
2650
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Греція вимагає від Росії припинити політику "постійної неповаги"

Фото: Reuters

За словами грецького МЗС, заява Захарової є прикладом неповаги.

Російське МЗС висловило неповагу до Греції та нерозуміння до сучасного світу, в якому держави можуть проводити незалежну політику. Так відреагувало МЗС Греції на висловлювання прес-секретаря МЗС РФ Марії Захарової про вислання двох російських дипломатів і заборону на в'їзд до Греції ще двом російським громадянам.

"Заява прес-секретаря МЗС Росії є характерним прикладом неповаги до третьої країни і нерозуміння сучасного світу, в якому держави, незважаючи на їхні розміри, можуть проводити незалежну, багатопланову і демократичну зовнішню політику", - запевнили на сайті МЗС Греції.

Марія Захарова на брифінгу 18 липня заявила, що на Афіни здійснили "шалений тиск британські і американські партнери" в питанні вислання дипломатів і загрози відповіді з боку Росії.

Своєю чергою, зовнішньополітичне відомство Греції зауважило, що "свідоцтва, на підставі яких діяла Греція, були своєчасно надані російській владі".

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що Греція має намір вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи та незаконні дії проти національної безпеки країни. Афіни звинувачують російських дипломатів у розповсюдженні інформації та невдалій спробі підкупу грецьких державних службовців, афонських ченців і митрополитів. Йдеться про спроби за допомогою грошових винагород впливати на митрополитів грецької православної церкви, ченців Афона і на церковні представництва в містах, наприклад щодо перейменування Македонії. 

Греція висилає російських дипломатів

Греція висилає російських дипломатів

Дата публікації
Перегляди
2650
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація