Греція з допомогою ЦРУ та ФБР намагається захиститися від російських провокацій у Салоніках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві медіа повідомили, що Кремль хоче зірвати масштабний захід за участю американців.

Відкриття міжнародної міжгалузевої виставки в Салоніках змусило владу Греції посилити заходи безпеки в місті. Туди додатково стягнуто п'ять тисяч працівників поліції, збільшено кількість гелікоптерів і катерів берегової охорони.

За повідомленнями грецьких ЗМІ, Росія намагатиметься використати проведення заходу для дестабілізації ситуації в країні. Журналісти оперують даними про те, що деякі банди вуличних хуліганів Греції фінансуються Кремлем і зацікавлені в заворушеннях.

ВідеоГреція висилає російських дипломатів

Греки звинувачують росіян у втручанні у внутрішні справи та незаконних діях проти національної безпеки країни. За інформацією грецької преси, в Афінах вважають, дипломати поширювали неправдиву інформацію та намагались підкупити грецьких колег. Саме тому, уряд Греції закликав негайного вислати із країни двох співробітників посольства Росії та заборонити в'їзд ще двом.

Греція висилає російських дипломатів

До Салонік уже прибув прем’єр-міністр країни Алексіс Ципрас. Окрім нього, на виставці очікують міністра торгівлі США Вілбура Росса та американського посла в Афінах Джефрі Паятта. Оскільки йдеться про безпеку громадян Сполучених Штатів, до забезпечення порядку залучені фахівці ФБР і ЦРУ.

Як повідомлялося, у серпні влада Греції вирішила відкликати свого посла з Росії. Про це першим повідомив грецький телеканал ANT1 з посиланням на неназваних співрозмовників в дипломатичних колах. У липні влада Греції оголосила про вислання двох російських дипломатів. Ще двом співробітникам диппредставництва РФ було відмовлено у в'їзді в країну. Греція звинуватила їх у втручанні в її внутрішні справи і підкупі державних службовців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції