Грецію охопила анитиурядова хвиля протестів

Метро оголосило 24-годинний страйк, а автобуси зупиняться з 11 до 16 години за місцевим часом, транспортні профспілки зберуться на засідання, щоб вирішити, в якій формі продовжувати страйк, що почався в грудні 2010 року.

Чергова хвиля страйків проти трудової політики уряду починається в Греції в понеділок, 31 січня.

Зокрема, вкотре порушиться робота міського транспорту в Афінах: метро оголосило 24-годинний страйк, а автобуси зупиняться з 11 до 16 години за місцевим часом, який на годину відстає від московського.
Транспортні профспілки зберуться на засідання, щоб вирішити, в якій формі продовжувати страйк, що почався в грудні 2010 року.

У своїй заяві профспілки транспортників звинувачують уряд у тому, що запропонований ним діалог щодо майбутньої реформи галузі виявився фіктивним, і в текст відповідного законопроекту не були внесені зміни, яких вимагали працівники.

Уряд має намір скоротити кількість транспортних компаній, урізати дохід співробітників і скоротити державні дотації транспорту. У рамках реформи з 1 лютого вартість проїзду в громадському транспорті підвищиться на 20-40%.

У свою чергу працівники державного медично-страхового фонду IKA і лікарі оголосили страйк на вівторок і мають намір влаштувати демонстрацію біля міністерства охорони здоров'я. Крім того, в понеділок приймуть рішення про майбутні страйки профспілки фармацевтів. Уряд урізає витрати в охороні здоров'я і просуває лібералізацію так званих закритих професій, включаючи професію фармацевта. Ці працівники користуються низкою привілеїв, скасування яких, на думку влади, допоможе конкуренції та економічному зростанню.

Лібералізація закритих професій, реформа транспорту і жорсткість системи трудових і соціальних гарантій входять в зобов'язання Греції, які вона взяла на себе в травні 2010 року в обмін на 110-мільярдну кредитну підтримку ЄС і МВФ.

Нагадаємо, 16 січня в різних районах Афін відбулися підпали банку, бюро правлячої партії та офісу будівельної компанії.

Також повідомлялося, що авіаційне, поромне і залізничне сполучення повністю було зупинено в Греції 15 грудня на 24 години внаслідок загальнонаціонального страйку проти реформ в трудовому законодавстві.

Читайте також:

Революціонери проголосили початок нової ери в Єгипті

У курортний Шарм-еш-Шейх введені війська

Супротивники "Хізбалли"влаштували акції протесту в Лівані

ВідеоГрецію охопила анитиурядова хвиля протестів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: