Грецький острів Елафонісос охопили пожежі. Влада евакуювала декілька тисяч туристів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для гасіння задіяли 121 пожежника, шість літаків і пожежних вертольотів.

На південному грецькому острові Елафонісос вже другий день поспіль горить ліс. У зв’язку з цим місцева влада евакуювала з острову туристичний табір та при прилеглі будинки.

Як повідомляє Associated Press, пожежі на острові спалахнули через сильний вітер і високу температуру, для гасіння задіяли 121 пожежника, шість літаків і пожежних вертольотів.

Взяти пожежу під контроль вдалося під вечір неділі. Проте острів залишили декілька тисяч туристів – їх доправили на материк на поромах.

Лісові пожежі, Греція_3
Associated Press

Влада Греції попереджає про виникнення лісових пожеж у вівторок на більшій частині південної материкової Греції, на островах північного Егейського моря і в частині північно-східної провінції Фракія, недалеко від турецького кордону.

Елафонісос - острів площею 19 квадратних кілометрів, відомий своїми піщаними пляжами, має населення близько 350 осіб, втім влітку приваблює понад 3 000 відвідувачів.

Лісові пожежі, Греція_2
Associated Press

У вихідні також спалахнули пожежі на Гран-Канарії, що входить до Канарських островів. Там пожежа вже охопила понад тисячу гектарів. Приборкати вогонь пожежники не можуть через великі площі. 

Наприкінці липня у Сибіру спалахнули потужні лісові пожежі, площа яких склала понад 3,7 млн га. 31 липня було введено режим НС на всій території Іркутської області, Красноярського краю, у двох районах Бурятії і одному районі Якутії. 1 серпня дим дістався західного узбережжя Аляски і Канади. Частина поширилася над східною частиною Тихого океану.

територія пожеж у Росії, Сибір, інфографіка
ТСН.ua

Відео Дим із охоплених полум'ям лісів Сибіру дістався Монголії

Щоправда, вогонь зелених насаджень поки що не зачепив. Тим часом екологи попереджають: якщо над Сибіром пройде антициклон, полум'яна заграва дістанеться і до Москви. Нині горить 11 російських регіонів, у п'яти вже ввели надзвичайний стан. Пожежа охопила територію понад 3 мільйони гектарів.  

Дим із охоплених полум'ям лісів Сибіру дістався Монголії

Залиште свій коментар

Вибір редакції