Greenpeace заблокував усі заправки BP у Лондоні

Грінпісівці перекрили бензин на всіх заправках British Petroleum у Лондоні на знак протесту проти розливу нафти в Мексиканській затоці.

Активісти Greenpeace заблокували всі заправні станції компанії British Petroleum у Лондоні на знак протесту проти розливу нафти в Мексиканській затоці.

На заблокованих станціях екологи встановили таблички "Зачинено. Залишимо нафту в минулому" (Closed. Moving beyond petroleum). Активісти Greenpeace діяли невеликими групами, відключивши подачу палива на кожному з об'єктів.

На одній зі станцій в Кемдене екологам вдалося зняти табличку з емблемою BP, встановивши замість неї іншу, де зелений соняшник (емблема BP) тоне в калюжі нафти.

Керівництво Greenpeace заявило, що акція спрямована не проти автомобілістів, а виключно проти компанії, яка повинна кардинально переглянути свою стратегію. Згідно з повідомленням екологів, в результаті акції перестали працювати 50 заправок BP. У свою чергу нафтова компанія заявила, що нападу піддалися тільки 20 заправок, і вони найближчим часом повернуться до нормальної роботи.

Раніше з'явилася інформація про те, що нафтогазова корпорація BP призначила новим генеральним директором американця Роберта Дадлі.

Колишній керівник BP Тоні Хейворд піде у відставку 1 жовтня. Збиток компанії за другий квартал 2010 року склав 16,9 мільярда доларів, а витрати на боротьбу з нафтовою плямою оцінюються ВР в 32,2 мільярда доларів.

Читайте також:

Корпорація BP підтвердила зміну гендиректора

"Газпром" придбає активи компанії BP

BP продовжить роботу в Мексиканській затоці

У справі про витік нафти у Мексиканській затоці названі перші підозрювані

ВідеоGreenpeace заблокував усі заправки BP у Лондоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: