Greenpeace задля доброї мети "схрестили" Саркозі з Обамою (відео)

На вулицях Парижа з'явилися постери із зображенням президента Франції Ніколя Саркозі в образі обраного президента США Барака Обами. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Такі плакати, які дуже нагадують традиційне біло-синьо-червоне зображення Обами, розклеїла всесвітньо відома організація Greenpeace (зелений мир) основне завдання якої — сприяти екологічному відродженню та привертати увагу людей та владу до збереження природи.

Кожне зображення Саркозі на їх плакатах підписане питанням "Змусити платити за забруднення навколишнього середовища?", "Виробляти чисту і доступну енергію для всієї Європи?" або "Допомогти кожній сім'ї заощадити 1000 євро в рік?" з відповіддю "Так, ми можемо" ("Yes we can" - передвиборче гасло Барака Обами).

Вчора, коли лише почали з'являтися постери, зросла інтрига, хто ж розповсюджує плакати? У пропаганді запідозрили і прихильників Ніколя Саркозі, проте президентська адміністрація заперечила свою причетність до кампанії.

У відповідь на цікавість журналістів автори плакатів розмітили на сайтах FlickR і Dailymotion власні зображення, стилізовані під ті ж постери. Не дивлячись на безліч припущень, впізнати їх не вдалося. Тому організатори вирішили зізнатися.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: