Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина знову розкритикувала світових політиків.

Екоактивістка та людина року за версією журналу TIME Ґрета Тунберґ покинула залу Всесвітнього економічного форуму у Давосі одразу після того, як туди зайшов американський президент Дональд Трамп.

17-річна активістка з Швеції вчергове заявила про те, що світові лідери не зробили фактично нічого для вирішення кліматичних проблем.

"Клімат і довкілля - гаряча тема зараз, завдяки участі молоді. Однак, якщо ви подивитеся на це під іншим кутом, то побачите, що майже нічого не було зроблено. Глобальні викиди CO2 не скоротилися", - наводить її цитату CNN

Невдовзі після виступу Ґрети до слова запросили президента США Дональда Трампа. Дівчина одразу ж поквапилася покинути залу. Відповідне фото опублікувала агенція Associated Press. 

Примітно, що це не перша така реакція активістки на президента США. У вересні в офісі ООН Тунберґ зміряла Трампа невдоволеним поглядом. Реакцію Ґрети на Трампа, який є палким противником кліматичних угод, зафільмували журналісти у коридорі офісу ООН. Напередодні юна екоактивістка із Швеції виступала там із емоційною промовою до світових політиків. Звинуватила їх у вкраденому дитинстві, нехтуванні екологічними проблемами заради грошей і навіть заплакала. Глава США ж написав, що дівчина мала "щасливий вигляд"

Відео Екоактивістка Ґрета Тунберг зміряла Дональда Трампа невдоволеним поглядом в офісі ООН

Реакцію Ґрети на Трампа, який є палким противником кліматичних угод, зафільмували журналісти у коридорі офісу ООН. Напередодні юна екоактивістка із Швеції виступала там із емоційною промовою до світових політиків. Звинуватила їх у вкраденому дитинстві, нехтуванні екологічними проблемами заради грошей і навіть заплакала.    

Екоактивістка Ґрета Тунберг зміряла Дональда Трампа невдоволеним поглядом в офісі ООН

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції