Греція має новий уряд

Новий уряд Греції, сформований Костасом Караманлісом із "Нової Демократії", що перемогла на дострокових виборах, одержав вотум довіри від парламенту.

Уряд Греції позує перед будівлею національного парламенту
news.yahoo.com
Уряд Греції позує перед будівлею національного парламенту
Грецький кабінет міністрів, сформований за результатами дострокових виборів до парламенту 16 вересня, одержав у ніч на понеділок вотум довіри від парламенту країни, передає кореспондент РІА "Новости".

Уряд партії "Нова Демократія" одержав 152 голоси з 300 - рівно стільки, скільки партія контролює в однопалатному парламенті країни.

"Проти" проголосували Загальногрецький соціалістичний рух ПАСОК, комуністи, ліворадикали та ультраправі.

Правоцентристська "Нова Демократія" перемогла на дострокових парламентських виборах. Це дозволило прем'єру Костасу Караманлісу знову сформувати однопартійний уряд.

Виступаючи з програмними заявами в парламенті, Караманліс обіцяв провести ряд глибоких реформ у країні. Зокрема, уряд має намір продовжити реформу освіти та приступити до реформування переобтяжених зобов'язаннями пенсійних фондів. Планується скасувати ряд податків, посиливши водночас бюджетну дисципліну.

Намічений ряд структурних проектів у провінції, куди буде спрямовано більше 80 відсотків асигнувань Євросоюзу за 2007-2013 роки.

Греція також розширюватиме енергетичну співпрацю з країнами регіону, підкреслив Караманліс. Важливе місце він відвів і розвитку туризму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: