Грецькі анархісти захопили телебачення

Грецькі анархісти захопили студію державного телебачення і продемонстрували в прямому ефірі плакат зі своїми гаслами. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Як повідомила державна телекомпанія ЕРТ, група анархістів увірвалася в студію в Афінах під час випуску новин і ненадовго перервала програму.

Розігнавши операторів і редакторів, що знаходилися в студії, анархісти помістили перед камерами плакат, на якому було написано: "Звільнити всіх заарештованих! Кінчайте дивитися, виходьте на вулиці!".

Президент державного телебачення Хрістос Панагопулос приніс вибачення телеглядачам і узяв на себе відповідальність за випадок.

"Це організована акція, яка виходить за рамки будь-якої толерантності. Це кероване ззовні вторгнення групи людей, що не мають жодної підтримки в суспільстві", - сказав Панагопулос.

За його словами, загарбники просочилися в будівлю телецентру поодинці, під виглядом відвідувачів. Панагопулос відкинув заяви групи "загарбників" про те, що вони представляють учнівський і студентський рух, який протестує проти загибелі від поліцейської кулі 15-річного підлітка.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: