Грецькі фермери закидали поліцейських овочами

Грецька поліція застосувала сльозогінний газ проти фермерів, що намагалися проїхати на тракторах до міністерства сільськогосподарського розвитку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Більше тисячі фермерів з 145 вантажівками і 65 тракторами прибули вночі на трьох поромах з острова Кріт в морську гавань Афін - порт Пірей. Вони хотіли проїхати на тракторах до міністерства сільськогосподарського розвитку і продовольства Греції для зустрічі з його керівництвом. Проте влада заявила, що вони дозволять провести лише пішу демонстрацію, бо трактори заблокували б рух в центрі міста.

Група фермерів, вивісивши на своїх тракторах чорні прапори, спробувала прорватися через кордони спецназу, які оточили порт, проте поліція застосувала сльозогінний газ, щоб змусити демонстрантів повернутися на територію морської гавані. Одночасно поліцейські і портові працівники закрили інші виїзди з порту, щоб перешкодити протестуючим покинути його. Сутички тривали близько години. Поранення отримали чотири людини.

Безлади в порту Пірей послідували після масових протестів грецьких фермерів, які майже два тижні блокували тракторами великі автомагістралі по всій країні, а також контрольно-пропускні пункти на кордоні з Болгарією, Республікою Македонією і Туреччиною. Фермери вимагають від уряду підвищення розцінок на сільськогосподарську продукцію компенсацій за збитки, що зазнали, від падіння закупівельних цін і стихійних лих, а також вищих субсидій, пенсій і зниження податків на пальне.

Читайте також:

У Афінах мирна демонстрація закінчилася сутичками з поліцією

Після новорічного затишшя Грецію знову охопили безлади

У Греції прибиральниці закидали камінням поліцейських


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: