У Нью-Йорку паніка: у школах знайдено свинячий грип

В Нью-Йорку новий виток "свинячого грипу": помер завуч однієї зі шкіл, 11 учбових закладів на карантині, перший випадок зараження у в'язниці.

У Нью-Йорку зафіксовано перший випадок смерті людини від захворювання вірусом грипу А/H1N1. 17 травня помер завуч однієї з шкіл, розташованих в міському районі Квінс. Він проходив лікування, проте воно не допомогло.

Останніми днями стан Мітчела Вінера оцінювався як критичний. Чоловік перебував у палаті інтенсивної терапії і був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. За словами медиків, важкий стан хворого пояснювався ускладненнями через те, що у нього було багато серйозних хронічних захворювань.

Через новий виток грипу в Нью-Йорку закрито вже 11 шкіл. З них десять розташовані в міському районі Квінс і одна - в Брукліні. Як повідомили представники місцевої влади, учбові заклади будуть закриті щонайменше протягом тижня.

Крім того, перший випадок зараження вірусом А/H1N1 зафіксований в одній з нью-йоркських в'язниць. Хворий ув'язнений опинився у виправному закладі місяць тому і поки що не зрозуміло, як саме він заразився цим вірусом. За даними пенітенціарної станови, чоловік вже видужує.

Майже два тижні тому влада США заявляла, що більше не вважає за необхідне тимчасово закривати школи задля запобігання розповсюдженню вірусу.

Як інформувала тоді міністр охорони здоров'я і соціальних служб США Кетлін Сібеліус, експерти уряду країни дізналися більше про новий грип і дійшли висновку, що він є не такою серйозною загрозою, як передбачалося раніше.

Всього в США, за офіційними даними, зафіксовано більше 4,7 тисяч випадків захворювання на грип A/H1N1 в 46 штатах і столичному окрузі Колумбія.

За словами лікарів, в основному хвороба протікає в помірній формі. Наразі у Штатах зареєстровано шість випадків загибелі людей від нового типу грипу.

Всього у світі, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, зареєстровано 8 тисяч 480 випадків захворювання на грип A/H1N1 в 45 країнах.

9 квітня ВООЗ підвищила рівень загрози пандемії грипу A/H1N1 з 4 до 5 ступеня за шестибальною шкалою. За інформацією організації, у разі пандемії на новий грип може захворіти третина населення Землі.

Читайте також:

В Росії відбирають добровольців, готових інфікуватися грипом A/H1N1

Кількість жертв свинячого грипу перевищила півсотні

Мутація вірусу нового грипу робить його небезпечнішим за СНІД

Канадські вчені розшифрували геном вірусу свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: