Грізний звук японського землетрусу тепер може почути кожний (аудіо)

Звук, схожий на запуск ракети, був записаний 11 березня на відстані в 1,5 тисячі кілометрів від епіцентру землетрусу.

Через місяць після японського землетрусу у всіх з'явилася можливість почути його страхітливий звук. Як відомо, грізний "голос" землі вчені записали за допомогою спеціального підводного обладнання - так званого гідрофону. І лише тепер запис розповсюджено в Інтернеті.

Запис розповсюдила Лабораторія кліматичних випробувань Тихоокеанської морської зони в Сіетлі (північно-західний американський штат Вашингтон).

Звук, схожий на запуск ракети, був записаний на відстані в 1,5 тисячі кілометрів від епіцентру землетрусу - в районі Алеутських островів, що належать до штату Аляска.

У записі, оприлюдненому в YouTube, оригінальний звук прискорений у 16 разів. У наданому фрагменті виділені дві "хвилі" підземних поштовхів. Перша - більш слабка, але вже загрозлива, друга ж не залишає сумнівів у тому, що мова йде про катастрофу.

Запис відображає останні миті перед тим, як на узбережжі Японії обрушилася викликане землетрусом цунамі. Нагадаємо, фахівці Токійського океанографічного університету буквально днями зробили висновок, що висота хвилі сягала майже 39 метрів - це рекордне цунамі за всю історію спостережень в цій країні.

Звук землетрусу починається приблизно на 38 секунді.

Читайте також:

Землетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

Японський журналіст-сталкер показав відео із зони відчуження

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: