Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ЄС хочуть запровадити додаткову плату за в'їзд на територію союзу

Авторами ідеї стали Франція та Німеччина.

Європейська комісія хоче запровадити систему, яка у разі схвалення країнами-членами та Європарламентом, має зобов'язати мандрівників з країн, які мають безвізовий режим, сплачувати 14 доларів за кожний в'їзд до ЄС.

Про це повідомляє EurActiv. 

"Париж і Берлін наполягають на створенні схеми, яка дозволить запровадити загальноєвропейську систему отримання дозволів для мандрівників, які бажають в'їхати на територію ЄС", – йдеться у повідомленні.

У випадку створення такої системи, мандрівники до ЄС з країн, які не потребують візи, будуть зобов'язані подати заявку онлайн і заплатити за дозвіл на в'їзд 14 доларів. Однак для цього треба схвалення країн-членів та Європарламенту. 

Причиною такого ймовірного нововведення пояснюють підвищеним рівнем небезпеки в країнах. Зазначається, що подібні схеми існують в США, Канаді та Австралії.

Нагадаємо, безвізовий режим із ЄС може запрацювати вже в жовтні. Про це заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган. Раніше комітет Європарламенту у закордонних справах уже проголосував за те, щоб якнайшвидше скасувати візи для українців. Однак тепер за це має проголосувати ще й увесь Європарламент, а потім - підтвердити Єврокомісія.

Відео Безвізовий режим із Євросоюзом може запрацювати вже у жовтні

Залиште свій коментар

Вибір редакції