Громадяни Грузії знають, що їхній президент панічно боїться демократії

Саакашвілі звинуватили в зраді ідеалів "революції троянд", а також у заплямуванні репутації Грузії та "путінській керованій демократії".

Грузинський президент панічно боїться демократії, стверджує в своїй статті в The Independent лідер опозиції Леван Гачечиладзе.

"Через рік після марної і катастрофічної війни з Росією Грузія стала ще далі, ніж будь-коли з часів "революції троянд", від бажаного її народові перетворення на відкриту, демократичну і єдину країну", - пише автор.

Саакашвілі не визнає невдачу своєї політики, а, навпаки, ще далі відривається від реальності і турбот свого народу, ще рішучіше прагне стриматися у влади за будь-яку ціну і насолоджується комфортом розкішного палацу, побудованого на державні кошти, пише автор. Грузинський народ не згоден з поверненням до корупції і авторитаризму минулого, але при нинішньому режимі не може рушити до демократії.

За словами автора, в 2008 році Саакашвілі зрадив ідеали "революції троянд" - сфальсифікував результати президентських виборів, а свою кампанію проводив класичними авторитарними методами. Потім президент спробував згуртувати довкола себе країну за допомогою військової авантюри, пише Гачечиладзе про торішній конфлікт довкола Південної Осетії. Тепер репутація Грузії заплямована, і перспектива возз'єднання країни ще більш віддалилася.

"У всякому нормальному демократичному суспільстві настільки дорога помилка спричинила б зміну лідера. Але Саакашвілі поставив себе вище за всі нормальні процеси підзвітності суспільству", - пише автор, стверджуючи, що за прозахідною риторикою президента таїться щось на зразок путінської "керованої демократії".

"Справжні грузинські демократи знаходяться в опозиції", - підкреслює Гачечиладзе.

Читайте також:

Байден назвав Грузію лідером з розвитку демократії

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Саакашвілі попросив у США зброї для захисту від Росії

Грузія стверджує, що Росія ввела до Абхазії спецназ та журналістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: