Громадянин Південної Кореї утік до КНДР

Мешканець південнокорейського містечка перетнув кордон та перейшов на сторону КНДР. Чоловік багато років мріяв опинитися в Північній Кореї.

Громадянин Південної Кореї перетнув військово-демаркаційну лінію, що розділяє Корейський півострів на дві держави, і перейшов на сторону КНДР.

30-річний Кан Тон Рім жив в південнокорейському містечку Польге. Бажання перебігти на Північ виникло у нього ще під час служби в армії, однак тоді його спроби перетнути кордон не увінчалися успіхом. Після демобілізації Кан Тон Рім деякий час працював у компанії Samsung Electronics, а потім - на свинофермі.

"Тепер він не може стримати своєї радості, адже його бажання здійснилося", - відзначає північнокорейське агентсво. У повідомленні підкреслюється, що зараз перебіжчик перебуває під "теплою опікою відповідних органів" КНДР.

В даний час влада Південної Кореї перевіряє повідомлення про перебіжчика.

У Південній Кореї проживають близько 17 тисяч північнокорейських перебіжчиків. Проте втечі з цієї країни до КНДР трапляються дуже рідко.

Так, в 2007 році 45-річний громадянин Південної Кореї перебрався на Північ з Китаю. Проте потім з невідомих досі причин він був репатріювавши назад. У вересні цього року 54-річний чоловік отримав умовний тюремний термін за спробу отримати притулок в КНДР.

Читайте також:

Південна Корея: в Пхеньяна величезний арсенал біологічної зброї

КНДР майже відновила свої ядерні об'єкти

НДР законодавчо відмовилася від комунізму 

Південна Корея і КНДР домовилися про возз'єднання розділених під час війни сімей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: