Громадянина Південної Кореї судять за симпатію до КНДР

54-річний громадянин Південної Кореї опублікував приблизно 100 повідомлень і відеокліпів в Інтернеті, де схвалює політику КНДР.

Прокуратура Південної Кореї звинуватила громадянина країни в публікації повідомлень в Інтернеті, що вихваляють Північну Корею.

Чоловік у віці 54 років підозрюється в публікації приблизно 100 повідомлень і відеокліпів в Інтернеті, починаючи з 2009 року по жовтень минулого року. У своїх повідомленнях він вихваляє Пхеньян і висловлює згоду з передачею влади в Північній Кореї від нинішнього лідера Кім Чен Іра до його сина Кім Чен Уна.

Обвинувачений також використовував Twitter для публікації повідомлень з офіційного сайту Північної Кореї, Uriminzokkiri. Варто зазначити, що кількість послідовників облікового запису чоловіка становить близько 3 000 людей. Деякі з його постів звинувачують Сеул і Вашингтон у затопленні південнокорейського військового корабля в березні минулого року. Інші повідомлення стверджують, що південнокорейські військові навчання змусили Північ обстріляти острів Йонпхендо в листопаді, коли загинули чотири людини.

Закон про національну безпеку Південної Кореї суворо забороняє розповсюдження публікацій, які вихваляють Північну Корею чи будь-які інші дії, що виражають підтримку комуністичній державі.

"Цей випадок є першим, коли розслідування довело, що сайти соціальних мереж використовувалися як засоби поширення інформації, що приносять користь ворогам", - заявив представник звинувачення.

Південна Корея технічно перебуває в стані війни з Північною Кореєю після того, як Корейська війна 1950-53 років завершилася перемир'ям. Мирний договір не укладений до цих пір.

Читайте також:

Південна Корея провела військові навчання, незважаючи на погрози КНДР

Рада безпеки ООН розглянула два пакета заяв по Північній Кореї

КНДР погрожує своїм ворогам ядерною війною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: