Громадянину Грузії пробачили вбивство бедуїна

Суд прийняв рішення про звільнення грузина, який вбив у Єгипті бедуїна. Обвинувачений діяв в рамках необхідної самооборони.

У Єгипті звільнено громадянина Грузії, який затриманий у вересні за звинуваченням у вбивстві. Про це повідомив заступник глави грузинського МЗС Ніно Каландадзе.

Рішення про звільнення прийняв суд. За словами Каландадзе, суд, розглянувши цю справу, прийшов до висновку, що обвинувачений діяв в рамках необхідної самооборони.

Громадянин Грузії повернеться на батьківщину через кілька днів.

Нагадаємо, що група мігрантів, в яку входив грузин (в основному група складалася з громадян Молдови), була затримана в Єгипті на початку вересня. За однією з первинних версій, вони збиралися нелегально перетнути єгипетсько-ізраїльський кордон (розраховуючи влаштуватися в Ізраїлі на роботу) і для цього скористалися допомогою бедуїнів. Відповідно до цієї версії, мігранти посварилися з провідниками через ціну, сварка переросла в бійку, в ході якої один з бедуїнів був убитий.

Пізніше в ЗМІ була викладена інша версія. Громадяни Молдови і Грузії поїхали до Єгипту на заробітки і потрапили в рабство до бедуїнів. Господарі, як зазначалося, тримали полонених в поганих умовах і били їх. У результаті бранці вбили одного з охоронців і втекли.

У справі про вбивство були також затримані мігранти з Молдови. Однак після того, як з'ясувалося, що в злочині підозрюється громадянин Грузії, їх звільнили. На початку жовтня вони повернулися на батьківщину.

Читайте також:

На футбольному матчі в Гондурасі розстріляли 14 людей

На Луганщині за таємничих обставин знайшли повішеними вже двох школярів

Американка вбила 3-місячного сина, щоб дограти в "Щасливого фермера" на сайті Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: