Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Середньовічна будівля розташована недалеко від міста Сен-Тропе.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний опублікував Facebook фотографії з весілля сина депутата "Єдиної Росії" Анатолія Матюшенка, який очолює в законодавчих зборах Красноярського краю комітет із ЖКГ.

Цю подію було організовано у Франції - в середньовічному замку неподалік від міста Сен-Тропе.

Примітно, що під деякими світлинами користувачі соцмережі залишили коментарі про те, що нібито зняти в оренду такий замок - "зовсім недорого" і дозволити собі це "можуть багато молодят".

"Була в цьому замку на весіллі, молодята - він - інженер-нафтохімік-француз і російська дівчина з Новосибірська, навчалася в Сорбонні, асистент ген.директора фірми. Вартість не знаю, але вони весілля готували близько двох років, у тому числі і самі оплатили оренду замку цілком - танцювальний зал та кімнати в замку для молодих та їхніх родичів і друзів", - написала одна з коментаторів.

Своєю чергою, інші користувачі зазначають, що справа не в грошах, а в тому, що представники влади вимагають патріотизму від усіх громадян, а самі святкують головні події за межами Росії. І додають, що син депутата Матюшенка вже давно живе в Європі.

Сам Навальний доволі саркастично відгукнувся про депутата: "Голосує за рішення партії і уряду. Непримиренний до національних зрадників".

"Так, і до речі, національний зрадник - ти", - звернувся він до своїх підписників.

Нагадаємо, Навальний і його Фонд боротьби з корупцією изветсны своїми викривальними розслідуваннями про майно та бізнесі російських чиновників. Раніше російський опозиціонер, зокрема встановив у своєму розслідуванні, в якому шикарному будинку проживає прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Також Фонд боротьби з корупцією виявив "палац" російського міністра оборони Сергія Шойгу, вартістю 18 млн доларів, в елітній Рубльовці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції